Menu
Супермаркет На главную Впечатлений
Чудокнига

Політика конфіденційності

ТОВ «Айтіком»  («Ми», «Наш» або «Нас») розуміє та поважає ваші переживання щодо конфіденційності. Цей документ описує політику конфіденційності ТОВ «Айтіком» щодо сайту www.chudobox.com (далі — «Сайт») і будь-яких додатків будь-якого типу, які розповсюджує ТОВ «Айтіком» за допомогою сервісів App Store та/або Google Play (далі — «Додатки», а разом із Сайтом — «Продукція ТОВ «Айтіком»»). Ми можемо періодично переглядати цю політику конфіденційності. Дата останніх змін буде вказана в верхній частині цієї сторінки, тому просимо вас періодично її перевіряти.

При ознайомленні з Продукцією ТОВ «Айтіком» ви підтверджуєте та приймаєте цю Політику конфіденційності. Продовжуючи використовувати Продукцію ТОВ «Айтіком» після публікації змін у Політиці конфіденційності, ви підтверджуєте згоду із такими змінами.

Наша політика щодо дітей

ТОВ «Айтіком» зобов’язується дотримуватися усіх відповідних законів і нормативних актів, які стосуються збору, зберігання та використання персональних даних дітей віком до 13 років, включно із Законом про захист конфіденційності дітей в інтернеті в США та відповідне місцеве законодавство на інших територіях.

Якщо ви — один із батьків або опікун і ви дізналися, що ваша дитина надала нам свої дані без вашої згоди, ви повинні негайно зв’язатися з нами, написавши на пошту info@itcom.company. Ми свідомо не збираємо персональні дані від дітей віком до 13 років. Якщо ми дізнаємося, що дитина віком до 13 років передала нам персональні дані, ми видалимо такі дані з нашої системи.

Які дані ми збираємо

ТОВ «Айтіком» може запитувати у вас персональні дані на певних етапах роботи з Продукцією ТОВ «Айтіком». Залежно від інформації та/чи послуг, які ви запитуєте, вас можуть попросити вказати ваше ім’я, адресу електронної пошти та інші персональні дані. Щойно ви надасте свої персональні дані, ви втратите свою анонімність щодо ТОВ «Айтіком».

На додачу до даних, які ви свідомо надаєте, ТОВ «Айтіком» збирає такі дані, як доменні імена та ІР-адреси своїх відвідувачів, а також інформацію про пристрій, який ви використовуєте для доступу до Продукції ТОВ «Айтіком», в тому числі, але не обмежуючись: унікальні ідентифікатори пристроїв, тип браузера, мова браузера, ваше системне та програмне забезпечення і периферійні пристрої. ТОВ «Айтіком» також може відстежувати, архівувати, використовувати, розкривати та передавати інформацію про використання вами Продукції ТОВ «Айтіком» так, як це передбачено в цьому документі, включно з інформацією про ступінь використання та конкретні функції, що використовуються. Ці дані використовуються для більш ефективного ведення ділової діяльності ТОВ «Айтіком», просування послуг та адміністрування Продукції ТОВ «Айтіком».

ТОВ «Айтіком» може об’єднувати ваші дані з інформацією про вас, отриманою від третіх та афілійованих осіб.

Як ТОВ «Айтіком» використовує ваші дані

ТОВ «Айтіком» може використовувати ваші дані для:

- Надання персоналізованого контенту.

- Опрацювання запитів і відповідей на них.

- Цілей, для яких ви надали данні.

- Покращення змісту, інтерактивності, зручності використання та навігації Продукції ТОВ «Айтіком».

- Сповіщення про нову Продукцію ТОВ «Айтіком», в тому числі про нові функції, спеціальні заходи, товари та послуги, а також для розсилки новин, від якої ви можете відмовитися.

- Забезпечення дотримання умов надання послуг ТОВ «Айтіком».

У майбутньому ТОВ «Айтіком» може продати частину чи всі свої активи. У рамках таких угод дані клієнтів, як правило, є одним із виробничих активів, що передається. У разі злиття чи продажу наших активів, включно із нашою базою даних, дані клієнтів будуть передані. Ми будемо вимагати у покупців дотримуватися цієї Політики конфіденційності або повідомляти вас, перш ніж вносити будь-які суттєві зміни до процесів, які викладені в цій Політиці.

Передача даних афілійованим третім особам

ТОВ «Айтіком» може розкрити ваші персональні дані іншій третій юридичній особі з будь-якої причини, в тому числі:

- з метою аутсорсингу однієї чи кількох функцій, які описані в попередньому розділі;

- для підтвердження чи оновлення даних, які ви надали;

- для повідомлення вам важливої інформації;

- в рамках продажу активів, як описано в попередньому розділі.

Ми також можемо передавати ваші дані у відповідь на повістку до суду, судове рішення чи офіційний запит, якщо ми вважаємо, що ви діяли всупереч умовам надання послуг ТОВ «Айтіком», або якщо ми вважаємо, що це може захистити вашу безпеку чи безпеку інших осіб.

Що треті особи збирають через наші Додатки

Юніті (Unity)

Компанія «ЮнітіТекнолоджіс» (UnityTechnologies) створює «ядра» програмного забезпечення для (деяких з) наших Додатків і, наскільки нам відомо, збирає таку інформацію через ці Додатки:

- унікальний ідентифікатор пристрою MAC/IMEI/MEID (який одразу перетворюється на інший номер за допомогою одностороннього хешу);

- IP-адреса;

- виробник та модель пристрою;

- операційна система та версія, встановлена у вашій системі чи на пристрої;

- мова;

- марка ЦПУ та кількість наявних ЦПУ;

- тип відеокарти та назва поставника;

- назва та версія драйвера відеокарти (наприклад, nv4disp.dll 6.10.93.71);

- графічний прикладний програмний інтерфейс, що використовується (API) (наприклад, OpenGL 2.1 або Direct3D 9.0c);

- обсяг наявної системної пам’яті та відеопам’яті;
- поточна роздільна здатність екрана;

- число, що показує, на якій платформі працює плеєр: Mac, Windows чи інші;

- контрольна сума всіх даних, які відправляються для перевірки правильності їх передачі;

- ідентифікація додатка чи пакета встановленої гри.

Дані, зібрані компанією «Юніті» через наші Додатки, будуть доступні компанії «Юніті». ТОВ «Айтіком» не контролює збір чи використання цих даних компанією «Юніті», але, наскільки нам відомо, збір та використання даних компанією «Юніті» відповідає усім відповідним нормативним актам і компанія «Юніті» не передає ці дані третім особам. Ми прямо повідомили компанії «Юніті», що наша продукція призначена для дітей віком до 13 років (отже, компанія «Юніті» усвідомлює, що обробка даних повинна відповідати вимогам Закону про захист конфіденційності дітей в Інтернеті (СОРРА)). Компанія «Юніті» сертифікована компанією «ПРАЙВО» (PRIVO) (див. нижче). Згідно з інформацією, яку повідомляє компанія «Юніті», вона буде використовувати ці дані у такий спосіб: https://unity3d.com/legal/privacy-policy

Передача даних афілійованим компаніям

Ми можемо передавати ваші персональні дані партнерам з кобрендингу та мережевим партнерам і вимагати від будь-кого з цих отримувачів дотримуватися положень цієї Політики конфіденційності.

Передача ваших даних на міжнародному рівні

Продукція та послуги ТОВ «Айтіком» доступні користувачам у всьому світі. Ваші дані будуть оброблятися, зберігатися та передаватися згідно з цілями, які вказані вище в розділі «Як ТОВ «Айтіком» використовує ваші дані», за межами вашої країни проживання, включно з Україною, де ТОВ «Айтіком» юридично розташований/зареєстрований. Закони України про захист даних і конфіденційності можуть не забезпечувати такий самий рівень захисту, як у вашій країні проживання, і ви можете мати менше законних прав щодо ваших даних.

Користуючись Продукцією ТОВ «Айтіком», ви даєте згоду на таку передачу. Якщо ви не згодні на передачу ваших даних, вам не слід використовувати Продукцію ТОВ «Айтіком».

Передача та використання знеособлених даних

Знеособлені дані (ті, що позбавлені будь-яких даних, які можна використати, щоб ідентифікувати вас) можуть бути використані ТОВ «Айтіком» з будь-якої причини та вільно передані афілійованим особам, партнерам та іншим третім особам. Ці дані зазвичай об’єднуються (разом з даними від багатьох інших користувачів) і можуть містити такі дані, як шаблони трафіку, тенденції у зв’язку з різними типами запитів та інші дані.

Як ми збираємо дані

На додачу до методів, які описані вище, ми можемо збирати дані за допомогою:

- веб-маяків чи аналогічних технологій;

- аналітичного програмного забезпечення, яке вбудоване в Продукцію ТОВ «Айтіком».

Вищезазначені методи дозволяють нам збирати різні види даних, у тому числі, але не обмежуючись: інформацію про сторінки, які ви відвідуєте; які з наших листів ви читаєте; ваше поточне місцеперебування (з вашого дозволу) та інші дані.

Відмова від надання доступу до геолокації

Якщо ви раніше дозволили нам отримувати доступ до вашої геолокації, ви можете припинити надавати нам доступ у налаштуваннях вашого мобільного пристрою.

Як ми захищаємо дані

ТОВ «Айтіком» використовує загальноприйняті заходи безпеки та гарантії, намагаючись убезпечити дані, що збираються, і вимагає, щоб треті особи, з якими він працює, погодилися зробити те саме. Ці заходи та гарантії включають: обмеження та додатковий контроль доступу до даних тим особам, які потребують їх для закінчення своєї роботи в ТОВ «Айтіком»; використання середовища, захищеного фаєрволом; зберігання персональних даних у захищених операційних середовищах. При цьому ТОВ «Айтіком» не може, не гарантує і не несе відповідальності за неумисне розголошення.

Таргетована реклама

Ми можемо використовувати сторонні рекламні компанії для показу реклами, коли ви переглядаєте чи використовуєте Продукцію ТОВ «Айтіком». Деякі з цих компаній можуть використовувати дані (за виключенням вашого імені, адреси, адреси електронної пошти чи номера телефону) про перегляд чи використання вами Продукції ТОВ «Айтіком» та інших сайтів, щоб показувати рекламу товарів та послуг, які можуть вас зацікавити. Ми також можемо дозволити рекламодавцям та іншим особам розміщувати чи розпізнавати унікальні файли cookie чи аналогічні технології у вашому браузері для збору неперсональних даних про перегляд чи використання вами продукції ТОВ «Айтіком». Детальну інформацію про цей процес, його переваги чи відмову від нього див. http://www.networkadvertising.org/optout_nonppii.asp.

Посилання

Продукція ТОВ «Айтіком» може містити посилання на сторонні сайти. ТОВ «Айтіком» не несе відповідальності за політику конфіденційності чи зміст таких сайтів.

Права на конфіденційність штату Каліфорнія

Відповідно до розділу 1798.83 Цивільного кодексу штату Каліфорнія від 1 січня 2005 року (далі — «Кодекс») користувачам, які проживають у Каліфорнії, дозволено запитувати певну інформацію, яка розкриває персональні дані третім особам і яку вони будуть використовувати з метою прямого маркетингу. Щоб зробити такий запит, на який ТОВ «Айтіком» відповість в обсязі, передбаченому в Кодексі, напишіть нам на info@itcom.company і вкажіть, що вам потрібне «Сповіщення про вибір клієнта в Каліфорнії». Ми відповімо протягом 30 (тридцяти) днів.

Внесення змін до цієї Політики конфіденційності

Ця політика конфіденційності може періодично оновлюватися без попереднього сповіщення, щоб показати зміни в тому, як ми обробляємо персональні дані. Ми опублікуємо оновлену версію на https://chudobox.com/konf/.

Контакти: якщо ви маєте запитання, сумніви чи пропозиції щодо цієї Політики конфіденційності, напишіть нам на info@itcom.company.