Menu
Супермаркет На главную Впечатлений
Чудокнига

Політика конфіденційності Chudobox

Користуючись сайтом інтернет-магазину Chudobox, ви довіряєте нам свої особисті дані. Щоб дізнатися, які відомості ми збираємо і як їх використовуємо, уважно вивчіть нашу політику конфіденційності. На сторінці Кабінет інтернет-магазину Chudobox ви маєте змогу змінити свої реєстраційні дані.

Політика конфіденційності

Коли ви надаєте нам дані, реєструючись на сайті Chudobox, ми використовуємо їх для того, щоб забезпечити Вам високий рівень обслуговування і проінформувати Вас про стан Вашого замовлення. У той же час, ми хочемо, щоб ви чітко уявляли собі, як використовуються ваші дані і яким чином ви можете захистити їх конфіденційність.

Політика конфіденційності пояснює:

Яку інформацію ми збираємо

Chudobox збирає інформацію від користувачів.

Щоб використовувати сайт інтернет-магазину Chudobox, необхідно мати акаунт. При його створенні ми запитуємо у вас персональні дані (це надані вами відомості, які дозволяють встановити вашу особистість). До них відносяться ім'я, адреса електронної пошти та номер телефону.

Ми не збираємо і не зберігаємо інформацію про кредитні картки, які використовуються користувачами для оплати покупок в Chudobox.

Як ми використовуємо зібрані дані

Завдяки отриманим даним ми можемо надавати якісний сервіс з придбання товарів - точно персоналізувати ваше замовлення, забезпечити його правильну обробку, а також видачу і доставку саме тому, хто вказаний як одержувач.

При користуванні сайтом інтернет-магазину Chudobox користувач має доступ тільки до своїх облікових даних. Таким чином, облікові дані кожного користувача не є загальнодоступними.

Коли ви здійснюєте покупку з використанням Chudobox, інформація про вашому замовленні зберігається, щоб ми могли в найкоротші терміни виконати свої зобов'язання з надання вам замовленого вами товару. Іноді ми надсилаємо на електронну пошту користувачів повідомлення про майбутні зміни або поліпшення в роботі Chudobox.

При необхідності використовувати ваші дані для цілей, не зазначених у цій політиці конфіденційності, ми завжди запитуємо попередню згоду на це.

Сервери Chudobox обробляють персональні дані користувачів з усього світу. Тому така інформація може оброблятися сервером, розташованим в іншій країні, ніж суб'єкт персональних даних.

Прозорість і можливість вибору

У людей різні погляди на конфіденційність. Ми хочемо, щоб ви чітко розуміли, яку інформацію ми збираємо, і поінформовано приймали рішення про те, як вона повинна застосовуватися. Зокрема, на сторінці  Кабінет  інтернет-магазину Chudobox кожен користувач може відредагувати дані облікового запису та вирішити, які дані слід надати нам для роботи з Chudobox.

Якщо ваші персональні дані вказані невірно, ми надамо спосіб швидко змінити або видалити їх. Це не стосується випадків, коли збереження відомостей необхідно для виправданих комерційних або юридичних цілей. Іноді, отримавши прохання змінити персональні дані, ми можемо попросити користувача підтвердити свою особистість.

Ми можемо відхиляти багаторазово повторювані заявки, а також запити, що вимагають великих технічних робіт (наприклад, створити нову систему або значно змінити існуючу), піддають ризику конфіденційність інших користувачів, а також містять непотрібні пропозиції (наприклад, обробити інформацію на резервних копіях).

Усі прохання отримати і виправити інформацію ми виконуємо безкоштовно за умови, що вони не пов'язані з надмірними технічними складнощами. Наші служби функціонують таким чином, щоб мінімізувати ризик випадкового або навмисного пошкодження даних. Тому після того, як користувач видалить свою інформацію з Chudobox, вона деякий час буде зберігатися на наших активних серверах. При цьому можуть існувати і її резервні копії.

Інформація, яку Chudobox надає третім особам.

Ми не розкриваємо особисту інформацію користувачів компаніям, організаціям і приватним особам, не пов'язаним з Chudobox. Виняток становлять випадки, перераховані нижче.

Ми можемо надати відомості про вас компаніям, організаціям або приватним особам, не пов'язаним з Chudobox, якщо ви надали згоду на це. На розкриття персональних даних ми запитуємо у вас згоду.

Ми надаємо персональні дані довіреним компаніям і особам для обробки за дорученням Chudobox; при цьому така обробка здійснюється відповідно до наших інструкцій, політики конфіденційності та іншич  вимог конфіденційності та безпеки, що застосовуються нашою компанією.

Ми надаємо ваші дані компаніям, організаціям або приватним особам, не пов'язаним з Chudobox, в тому випадку, якщо ми сумлінно вважаємо, що отримати, використовувати, зберегти або розкрити таку інформацію розумним чином необхідно з метою:

Якщо Chudobox буде залучений в операції по злиттю, поглинанню або продажу активів, ми як і раніше будемо забезпечувати конфіденційність усіх персональних даних. Ми також повідомимо всіх зацікавлених користувачів про те, що їх персональні дані будуть розкриті або регулюються тепер інший політикою конфіденційності.

Захист інформації

Ми робимо все можливе для того, щоб убезпечити Chudobox і наших користувачів від несанкціонованих спроб доступу, зміни, розкриття чи знищення  даних, що зберігаються у нас. Зокрема, ми робимо наступне:
   

В  яких випадках застосовується ця політика конфіденційності.

Наша політика конфіденційності поширюється на додаток Chudobox і сайт інтернет-магазину Chudobox

Політика конфіденційності не діє відносно служб, зокрема інших ресурсів, на які ведуть посилання з додатка або сайту інтернет-магазину Chudobox. Також політика конфіденційність не охоплює правила роботи з інформацією сторонніх компаній і організацій, які рекламують наші служби.

Дотримання закону і співробітництво з державними органами.

Ми періодично перевіряємо, чи дотримується конфіденційність. Якщо ми отримуємо скаргу в письмовому вигляді, то зв'язуємося з її відправником і розглядаємо проблему. Якщо нам не вдається безпосередньо з користувачем врегулювати претензію, що стосується використання особистих даних, ми передаємо її на розгляд до державних органів, у яких є відповідні повноваження.

Зміни

Час від часу наша політика конфіденційності може змінюватися. Однак ми ніколи не будемо обмежувати права користувачів без їх явно вираженої згоди. Всі оновлення політики конфіденційності відображаються на цій сторінці, а про самих важливих ми повідомляємо особливо - по електронній пошті.